INTELIGENTNÍ ZBRANĚ

Domů - AXON - Inteligentní zbraně

 

Distanční elektrické paralyzéry taser dodáváme pouze ozbrojeným bezpečnostním sborům a ozbrojeným silám. více informací naleznete zde.

 

INTELIGENTNÍ ZBRANĚ JSOU BEZPEČNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍV

VŠECHNY NAŠE DIGITÁLNÍ PROSTŘEDKY MAJÍ VÝZNAMNÁ VYLEPŠENÍ


 

X2

Výkonný prostředek s možností  2výstřelů pro zvýšení účinnosti

X26P


Vylepšené funkce v kompaktní velikosti

 

PŘOČ JE TASER CHYTRÁ VOLBA 

 

SPOJUJEME INOVACE S PODPOROU

NÁŠ TÝM PRŮKOPNÍKŮ NOVÝCH TECHNOLOGIÍ S VAŠÍM PŘISPĚNÍM

Naše distanční elektrické paralyzéry se staly jedněmi z nejdůvěryhodnějších prostředků bezpečnostních sborů. Je to proto, že jsou vyvíjeny s bohatým přispěním zákazníků, takže jsme spojili vlastnosti a funkce, které vám pomohou a Vaši příslušníci zůstanou ve službě v bezpečí. Naše inteligentní zbraně jsou nejvíce zkoumanými donucovacími prostředky, jaké se kdy vyrobili, s funkcemi, jako je měření elektrického náboje a varovný výboj (pouze X2), kterými jste přispěli právě Vy. A jestli se někdy vyskytne problém s Vašimi paralyzéry, budeme se snažit rychle přijít věci na kloub.

 

VYŠKOLÍME PŘÍMO VÁS

NAŠE VÝCVIKOVÁ AKADEMIE VZDĚLÁVÁ TÉMĚŘ 10.000 LIDÍ ROČNĚ

TASER Training Academy nabízí vzdělání pro příslušníky bezpečnostních sborů a vybraných soukromých bezpečnostních agentur prostřednictvím kombinace e-learningového a prezenčního vzdělávání. TASER kurzy jsou, od praktických výcviků inteligentních zbraní k řízení rizik a právních strategií, určeny k hájení pravdy a ochraně životů ve všech oblastech služeb bezpečnostních sborů. Dozvíte se, jak používat X2 i X26P, navíc, jak zvládnout následky případných neobvyklých situací. Budete si ještě jistější naší technologií a službami.

 

ZLEPŠÍME VAŠE TECHNOLOGICKÉ HRAČKY

NAŠE ŘEŠENÍ NEZASTAVÍ ŽÁDNÝ HARDWARE

Inteligentní zbraně jsou skutečně inteligentní propojitelná zařízení s vlastními počítači uvnitř. Tato technologie umožňuje nejen široké spektrum možností, ale také snadnou správu Vaší flotily pomocí bezplatné verze našeho digitálního softwaru pro správu důkazů. Můžete si také kontrolovat údaje o zdraví a použití jednotlivých zařízení. Další výhodou inteligentních zbraní je TASER CAM HD, volitelně připevnitelná kamera, která zaznamenává údaje o zařízení, odjištění nebo výstřelu. Inteligentní je slabé slovo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UKLIDNĚNÍ VYPJATÝCH SITUACÍ

VEZME SI NA STAROST DEESKALACI KONFLIKTŮ

TASER existuje pro záchranu lidských životů. Naše prostředky jsou základem dlouhé tradice této mise a proto je budeme i nadále inovovat tak, abychom stále vedli svět v oblasti technologií zbraní s elektrickým účinkem. Naše DEP zneschopňují nebezpečné osoby pomocí elektrického výboje, který se výhradně zaměřuje na motorické nervy řídící pohyb. Tato patentovaná technologie zvyšuje účinnost zadržení při minimalizaci škod a i za různých okolností poskytuje daleko lepší alternativu oproti střelným zbraním.

 

CHRAŇTE VAŠE POLICISTY A VAŠI KOMUNITU

UDRŽET LIDI V BEZPEČÍ A V ŘADĚ

Inteligentní zbraně jsou vybaveny plně digitální technologií, která zajišťuje správné množství napětí dodávaného elektrickým výbojem přes oblečení. Navíc, s X2 máte pro případ potřeby k dispozici záložní výstřel, který může zvýšit úspěšnost až na 98%. Maximální účinnost pomáhá minimalizovat rizika Vašich příslušníků při zachování bezpečnosti zadržovaných. Tyto prostředky zůstávají i nadále chytrou volbou pro agentury, které potřebují alternativní donucovací prostředky.

 

SNIŽTE SVOU FINANČNÍ ODPOVĚDNOST

TASER PROSTŘEDKY POMOMOU SNÍŽIT KOMPENZACE A FINANČNÍ NÁROKY ZAMĚSTNANCŮ

Četné nezávislé studie prokázaly, že naše prostředky pomáhají udržet strážce zákona a zadržované v bezpečí, a proto mohou mít podstatný vliv na kompenzace a finanční nároky Vašich zaměstnanců. V dlouhodobé studii policejního oddělení v Houstonu (Texas, USA), pomohl DEP snížit kompenzační nároky zaměstnanců o 93%. Stejně tak bylo prokázáno snížení náhrad za škody zadržovaných až o 60% při zákrocích, ve kterých byly použity alternativní donucovací prostředky. Ale skutečný přínos je nezměrný: TASER prostředky již uchránily více než 140.000 životů.

 

UDĚLEJTE INTELIGENTNÍ ROZHODNUTÍ

BUĎTE V KONTAKTU PRO ZÍSKÁNÍ INFORMACÍ, KTERÉ POTŘEBUJETE

Ať už jste novými zákazníky nebo používáte předešlé modely našich prostředků, můžeme Vám poskytnout bohaté informace o programu našich inteligentních zbraní. Máme několik inovativních cenových a platebních možností, které Vám pomohou maximalizovat Vaši investici. S radostí vytvoříme jakékoli jedinečné podmínky pro podporu Vašich plánů. Dejte nám vědět jak můžeme pomoci a my Vás budeme okamžitě kontaktovat.

 

FUNKCE INTELIGENTNÍCH ZBRANÍ

 
TRILOGY REGISTRY
SMART HLAVICE (POUZE X2)

Inteligentní zbraně mohou sledovat a kalibrovat výstupní hodnoty výboje a zachytit důležitá data pro diagnostiku a analytické účely.

Smart hlavice komunikuje se zbraní, která automaticky detekuje její typ (podle délky dosahu) a její stav (nabítá/prázdná).

EVIDENCE LITE
ODOLNOST PROTI POVĚTRNOSTNÍM VLIVŮM

Bezplatná verze našeho digitálního softwaru pro správu důkazů Vám pomůže ukládat data z paralyzéru, spravovat Vaší výzbroj a udržovat firmware aktuální.

Klasifikace IPX2 znamená, že Vaše inteligentní zbraň obstojí i v extrémních klimatických podmínkách, a robustní design může vydržet nárazy nebo pády.

VAROVNÝ VÝBOJ (POUZE X2)
TASER TRAINER

X2 umožňuje ukázku varovných výbojů, které pomáhají předcházet eskalacím vypjatých situací, vyžadujícím výstřel sond.

TASER Trainer je přenosný školící simulátor, který vám umožní cvičit eskalaci i deeskalaci sil pomocí realistických scénářů, stejně jako výměny zbraní.

 

Další informace o našich bateriích, pouzdrech a ostatním

 

Logo Delta, Axon & Design logo, Axon, TASER, logo Blesk v Kruhu a 'Protect Life' jsou ochranné známky společnosti Axon Enterprise, Inc., z nichž některé jsou registrované v USA a dalších zemích. Klikněte zde pro seznam ochranných známek společnosti Axon.