OSOBNÍ KAMERY

Domů - AXON - Osobní kamery

   
 


AXON BODY 2

JEdnoduchý, vše v jednom

AXON FLEX 2

Adaptivní, kamera z pohledu uživatele

 
 

 

AXON FLEET 2

Nejmodernější kamerový systém a mnohem více

 

 

PŘIPOJTE SE DO NAŠICH ŘAD

AXON JE VOLBA VELKÝCH MĚST

Los Angeles, Cleveland, Charlotte-Mecklenburg, Fort Worth. 95% významných sborů vybralo osobní kamery AXON, které jim pomohou řešit některé z nejtíživějších problémů. Naši platformu přijalo i několik tisíc malých a středně velkých sborů. Prožíváme kritické časy v oblasti vymáhání práva a není nikoho, kdo by bral tuto problematiku vážněji než my. Poučili jsme se při zavádění více jak 400.000 AXON kamer do služeb bezpečnostních sborů a budeme i nadále řešit ty nejnáročnější technologické výzvy, včetně těch Vašich.

 

SLEDUJTE POKLES STÍŽNOSTÍ

ŠETŘÍ BOLESTI VAŠÍ HLAVY

Jsou-li zákroky zaznamenány, pravda zvítězí. A když jsou videa okamžitě k dispozici pro přezkoumání zásahu, smyšlená obvinění jsou umlčena. AXON kamery zapříčinily ve městě Rialto v Kalifornii (USA) pokles počtu stížností proti policistům o 87,5% a policie v Pittsburghu v Pensylvánii (USA) hlásila úbytek stížností o 74%. Tato technologie přispívá k masivním úsporám bezpečnostních sborů po celém světě tím, že brání zbytečným vyšetřováním a soudním sporům. Stojí-li obraz za tisíc slov, video je pak k nezaplacení.

 

POZORUJTE POKLES INCIDENTŮ S UŽITÍM SÍLY

VAŠI POLICISTÉ A VAŠE KOMUNITA BUDOU BEZPEČNĚJŠÍ

Axon Enterprise, Inc. je na misi, aby se svět stal bezpečnějším místem, s výzvou, kterou Axon Network denně naplňuje. 10měsíční studie využití AXON kamer na policejním oddělení v Mesa v Arizoně (USA) měla za následek pokles stížností na užití policejní síly o 75%. Policejní oddělení v San Diegu v Kalifornii (USA) zjistila podobný výsledek: po 14měsíční studii se snížilo použití síly u incidentů o 47%. Lidé na obou stranách policejního odznaku zůstali v bezpečí, když se očekávala jejich odpovědnost.

Vybavování osobními kamerami i nadále nabírá na rychlosti díky poptávce veřejnosti po větší transparentnosti zákroků jejich bezpečnostních složek. I když jsou tyto kamery důležitým krokem pro uvědomění si odpovědnosti, je to pouze špička ledovce. Pokud se stanete partnerem Axon Enterprise, Inc., budete zapojeni do platformy propojených produktů a služeb. Je to end-to-end řešení pro zachycení a ochranu pravdy, postavené speciálně pro bezpečnostní složky.

 

Logo Delta, Axon & Design logo, Axon, TASER, logo Blesk v Kruhu a 'Protect Life' jsou ochranné známky společnosti Axon Enterprise, Inc., z nichž některé jsou registrované v USA a dalších zemích. Klikněte zde pro seznam ochranných známek společnosti Axon.